novosti

Posljednje objave

ponedjeljak, 10. lipnja 2024. Studenti EF-a prvaci, a studentice FER-a prvakinje nogometa 3v3

U nedjelju, 9. lipnja, na sportskim terenima Studentskog doma “Stjepan Radić” održano je Sveučilišno prvenstvo u nogometu 3x3 za studentice i studente.

četvrtak, 6. lipnja 2024. UniSport Finals24: Teniska zlata otišla u Zagreb i Osijek

Na ovogodišnjim Finalsima održanih 31. svibnja i 1. lipnja 2024. godine popratili smo završnicu naših tenisača i tenisačica na dobro poznatoj lokaciji - tereni Resorta Zelene Lagune!

srijeda, 5. lipnja 2024. UniSport Finals24: I badminton odigrao završnicu u Poreču, UNIZG-u dva zlata

Sportska dvorana Veli Jože u Poreču bila je 1. lipnja poprište uzbudljivog badminton prvenstva koje je okupilo šest sveučilišnih ekipa u kategoriji studenata i sedam ekipa u kategoriji studentica.

utorak, 4. lipnja 2024. UniSport Finals24: Najbolja studentska košarka igra se na Sveučilištu u Zagrebu

Predivni parketi dvorane u Vrsaru ugostili su košarkaška polufinala i odnosno borbe za odličja. Nakon osam susreta u dva dana duplo slavlje i titulu imali su studenti i studentice Sveučilišta u Zagrebu.

utorak, 4. lipnja 2024. UniSport Finals24: Raspsodija futsala u Poreču i dugo očekivana titula

Napete i atraktivne utakmice u Intersport dvorani, 31.svibnja i 1.lipnja, pokazale su zašto je futsal najgledaniji sport UniSport Finalsa, a sve je rezultiralo novim futsal prvacima.

Vidi više...