novosti

Posljednje objave

nedjelja, 21. travnja 2024. KIF prvakinje, a TVZ prvaci rukometne lige 2023/2024

Završnica rukometne lige odigrala se na Kineziološkom fakultetu u subotu, 20. travnja.

petak, 19. travnja 2024. Završena grupna faza natjecanja u nogometu

U četvrtak, 18. travnja, na Savici je završena faza natjecanja po skupinama u nogometu.

srijeda, 17. travnja 2024. Odigrano posljednje kolo grupne faze vaterpola

U utorak, 16. travnja, odigrano je peto, ujedno i posljednje kolo prije velike playoff faze vaterpola.

ponedjeljak, 15. travnja 2024. Sveučilište u Zagrebu ukupni pobjednik i u UniSportHR natjecanja u karateu

Državno prvenstvo u karateu za studentice i studente Republike Hrvatske, održano 13. travnja u OŠ Ivanja Reka. Unatoč zahtjevnoj konkurenciji, Sveučilište u Zagrebu osvojilo je titulu ukupnog prvaka među svim visokoškolskim ustanovama i još jednom pokazalo neprikosnovenu dominaciju u borilačkim sportovima.

nedjelja, 14. travnja 2024. Odigrane polufinalne utakmice rukometne lige

Polufinalne utakmkmice rukometne lige odigrale su se na Kineziološkom fakultetu u subotu, 13. travnja.

Vidi više...