Započelo 1. kolo nogometa

U utorak i četvrtak, 14. i 16. ožujka, na Savici je započelo 1. kolo natjecanja u nogometu.

Natjecanje su otvorili TVZ i EFZG.

Prvo poluvrijeme je bilo napeto te niti jedna momčad nije zatresla mrežu. Ipak, u drugom poluvremenu ekipa TVZ-a opravdava ulogu favorita te pobjedom 2:0 odnosi prva tri boda ovogodišnjeg natjecanja.

Isti dan, istim rezultatom Bernays je svladao FŠDT te najavio vrlo zanimljivu borbu za prolaz u skupini A.

U četvrtak, 16. ožujka, u skupini B sastali su se PMF i FFZG. U vrlo neizvjesnoj utakmici, FFZG je poveo 1:0, PMF izjednačio iz kaznenog udarca, ali nakon samo 2 minute FFZG ponovno postiže pogodak za konačnih 1:2.

U drugoj u utakmici dana ZVU je odnio sigurno pobjedu od 2:0 nad ekipom FHS te se time postavio na prvo mjesto skupine prema trenutnom poretku.

Nastavljamo s natjecanjem u utorak, 21. ožujka, kada su na rasporedu susreti skupine C između: FER – GRF te FSB – GRAD. Četvrtak, 23. ožujka, nam donosi utakmice skupine D: KIF – GEOF te FPZ – SF čime završava prvo kolo natjecanja.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s 1. kola natjecanja u nogometu.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na našim društvenim mrežama i UniSport Digital aplikaciji.