Završeno sedam kola UniSportHR futsal lige, Zagreb na vrhu tablice

Posljednja dva kola UniSportHR Futsal lige gostovala su 25. i 26. ožujka u Makarskoj te nakon četiri mjeseca nadmetanja i sedam kola, Sveučilište u Zagrebu je prvo na tablici.

Sveučilište u Zagrebu i Tehničko veleučilište u Zagrebu otvorili su susrete na neutralnom terenu u Makarskoj, a ekipa Zagreba je očekivano slavila i to visokom razlikom 13:2.

Osim što je otvorila natjecanje u Makarskoj, ekipa Zagreba je i zatvorila natjecanje drugi dan. Očekivali smo čvrstu utakmicu, a momci nisu razočarali pa je tako samo jedan pogodak (Artić) bio dovoljan Zagrebu da sa 100% učinkom ostane na samom vrhu i kao prvoplasirani ide po nacionalno odličje.

Vidimo se u Poreču gdje će ekipa Sveučilišta u Zagrebu braniti titulu prvaka UniSportHR futsala.

📸 Pogledaj cijelu fotogaleriju UniSportHR natjecanja u Makarskoj.