Sveučilište u Zagrebu s dvostrukim zlatom i u stolnom tenisu

U dvorani Intersport u Poreču završen stolnoteniski turnir, a Sveučilište u Zagrebu ponovno odnosi zlata i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.

Ženska konkurencija završila je svoje natjecanje te smo saznali prve medaliste UniSport Finalsa. Studentice Sveučilišta u Zagrebu bez prevelike naizvjesnosti prošle su sve prepreke do prvog zlata za svoje sveučilište čime su potvrdile ulogu favorita i višegodišnju dominaciju.

Dok su stručni stožer činili Karlo Mateša i Neven Karković, za Sveučilište u Zagrebu nastupile su: Karla Franović, Ema Malešević i Ana Murat.

Naša Karla Franović proglašena je najboljom igračicom natjecanja.

Kod studenata su se najboljima iz skupine A pokazali momci Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Dubrovniku, dok su u skupini B vodeće ekipe Sveučilište u Rijeci i Veleučilište u Karlovcu. No naši studenti su također dominantno i bez poraza stigli do zlata.

U konkurenciji studenata, za Sveučilište u Zagrebu nastupili su naši zlatni studenti: Aleks Krstevski, Luka Mateša i Marko Vidaček.

Naš student Aleks Krstevski je dobio nagradu za najboljeg igrača natjecanja.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s UniSportHR Finals natjecanja u stolnom tenisu.