Zlatni odbojkaši i brončane odbojkašice na pijesku Sveučilišta u Zagrebu

Prvog dana UniSport Finalsa odbojkaši i odbojkašice Zagreba pokazali su najviše i u tri odigrane utakmice sva tri puta slavili.

Naši odbojkaši su rasturili konkurenciju, kako u grupi, tako u završnici, a i u finalu protiv Sveučilišta u Zadru i osvojili zlato. A naš student Sven Abramović je zasluženo dobio i nagradu za najboljeg igrača natjecanja.

Pod vodstvom Ozrena Straže, za  Sveučilište u Zagrebu igrali su Sven Abramović i Domagoj Babok.

Iako su naše odbojkašice izgubile u polufinalu, hrabro su se borile u utakmici za 3. mjesto te pobjedile Sveučilište u Osijeku i time osigurale broncu.

U konkurenciji studentica, za  Sveučilište u Zagrebu igrale su: Dea Fatorić, Ana Šutalo i Paula Krmpotić.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s UniSportHR Finals natjecanja u odbojci na pijesku.