Sveučilište u Zagrebu osvaja još jedno zlato i broncu u odbojci

Naše cure su se hrabro borile tijekom cijelog natjecanja u odbojci na Finalsima. Iako su u finalu odbojkašice Sveučilišta u Rijeci dobile prva dva seta, naše odbojkašice su potom napravile preokret i dobile sljedeća tri i na kraju završile kao zlatne.

Dok su stručni stožer činile Svetlana Božić Fuštar i Iva Padovan, za Sveučilište u Zagrebu igrale su: Doris Barić, Ana Barišić, Rita Bogati Pantelić, Sandra Dramac, Dea Fatorić, Ana Ištuk, Ana Matuško, Iva Nikačević, Manuela Pavlaković, Katarina Pavičić, Hana Petrović, Sara Šaravanja, Magdalena Šilić i Mateja Tomić.

Naša odbojkašica Doris Barić je proglašena i najboljom igračicom!

Iako su naši odbojkaši izgubili od Sveučilišta u Osijeku u polufinalu, u utakmici za 3. mjesto su dobili Sveučilište u Rijeci 3:0 i osvojili broncu.

Dok su stručni stožer činili Ozren Straža i Marko Ličina, za Sveučilište u Zagrebu igrali su: Jan Basta, Davor Cota, Luka Jovović, Karlo Jakovac, Marko Kovačević, Mislav Lučić, Marijan Radoš, Fran Senčar, Ivan Senčar, Luka Somođi, Matej Šakota i Luka Tomić.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s UniSportHR Finals natjecanja u odbojci.