Otvorene prijave za UniSport Health sezonu 2022./2023.

Novi programi BESPLATNE rekreacije započinju idući tjedan! Prijave će biti otvorene u subotu, 3. prosinca u 0:00. U ponudi su za početak 5 programa, od kojih se 4 nalazi u Gradu Zagrebu, rasprostranjeno od Vrbana, preko Ilice do Maksimira. Također, mislili smo i na studente Geotehničkog fakulteta i Fakulteta organizacije i informatike, pa je jedan program smješten i u Varaždin.

Od ponuđenih programa možeš se prijaviti na:

🏋🏻‍♂️ UniFit program u dva termina: ponedjeljkom i srijedom te utorkom i četvrtkom. Oba se programa održavaju u teretani na Ekonomskom fakultetu.

🥊 UniBoxing program također u dva termina - ponedjeljkom i srijedom u Ilici te utorkom i četvrtkom na Vrbanima.

🚶🏻‍♀️ Peti program je UniWalk, program nordijskog hodanja u Varaždinu.

Svi programi su besplatni! Broj sudionika je ograničen na 20 po grupi, što znači da će ukupno 100 studenata započeti svoj BESPLATAN trening već idući tjedan, a mi ćemo nastojati osigurati što više programa s početkom 2023. Pravo na besplatne rekreativne programe imaju svi studenti upisani u 2022./2023. akademsku godinu, što se dokazuje autoriziranjem studentskog statusa u UniSport Digital sustavu.

Na programe UniSport Healtha možeš se prijaviti u našem UniSport Digital sustavu - PRIJAVI SE!
A ukoliko još nisi napravio/la UniSport profil, isto možeš napraviti ovdje - REGISTRIRAJ SE!
Sve navedeno je moguće napraviti i preko naše stranice, samo odaberi UniSport Health.