Prijem najuspješnijih sportaša Sveučilišta u Zagrebu kod predsjednika Republike Hrvatske

Delegacija Sveučilišta u Zagrebu, predvođena rektorom, prof. dr. sc. Stjepanom Lakušićem jučer je bila na prijemu kod Predsjednika Republike Hrvatske, g. Zorana Milanovića.

Prijem je bio pod koordinacijom Hrvatskog akademskog sportskog saveza, te su uz članove HASS-a, prisustvovali još i predstavnici Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta u Zadru i Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku, koji su također osvojili medalje na međunarodnim natjecanjima u 2022. godini.

Rektoru su društvo pravili prorektorica za umjetnost, kulturu i međusveučilišnu suradnju red. prof. art Jasenka Ostojić, voditelj ureda za sport, g. Davor Pavlović, prof., zamjenica voditelja ureda za sport, doc. dr. sc. Sanja Ćurković, voditelj ureda za zdravstveno usmjereno tjelesno vježbanje,  g. Mate Vukšić te članovi izvršnog odbora Zagrebačkog sveučilišnog športskog saveza te najbitnije, studentice i studenti te izbornici i treneri osvajači međunarodnih odličja u 2022.

Hvala Hrvatskog akademskom sportskom savezu i Predsjedniku Republike Hrvatske koji su prepoznali ove fantastične rezultate koje su postigle naše ekipe u 2022. godini i vjerujemo da je pred nama još jedna uzbudljiva sportska sezona u 2023. godini.

📸 Ured Predsjednika RH/Marko Beljan, UniSport HR