EUG 2022 - futsalerke Sveučilišta u Zagrebu osvojile peto mjesto

Ženska futsal reprezentacija Sveučilišta u Zagrebu osvojila 5. mjesto na Europskim Sveučilišnim igrama u Łódźu.

Naše futsalerke su se zmajski borile u skupini, no nažalost nakon par dobrih ali izgubljenih tekmi, preostalo je boriti se za plasman 5.-8. mjesta. Potom su pobjedile konkurenciju iz Poljske 5:0, onda iz Norveške 3:1 i zauzele odlično 5. mjesto. Bravo djevojke!

Za žensku futsal reprezentaciju Sveučilišta u Zagrebu nastupile su: Nikolina Severinski, Inga Kunert, Lara Hanaček, Lea Zdunić, Ivana Damjanović, Antonija Vranić, Nika Petarić, Ema Rogar, Ana Kederov, Petra Bračević, Marija Žagar, Buga Slavica, Gabrijela Gaiser i Ivona Pejić, dok su stručni stožer činili Jakov Ungarov i Natalija Hubak.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s EUG natjecanja u futsalu.