Svjetska nogometna bronca stigla u UniSport Zagreb

Svjetska bronca sletila je u Zagreb. Doček na trgu, sve gori, opet smo svi ponosni!

Prof. dr. sc. Saša Janković, izv. prof. dr. sc. Luka Milanović, dr. sc. Marin Dadić, pred. s Kineziološkog fakulteta bili su dio stožera izbornika Dalića, dok je dio stožera bio i Nenad Krošnjar, pred. s Filizofskog fakulteta. Čak četiri djelatnika Sveučilišta u Zagrebu ponijeli su kući broncu s najvećeg sportskog natjecanja.

Mi ćemo posebno nahvaliti onog koji je svakodnevno uz nastavu uključen i u UniSport aktivnosti. Neno je član sportske udruge Filizofskog fakulteta, a dok ne skuplja medalje na najvećim sportskim manifestacijama, skuplja ekipu studentica i studenata FFZG-a za sveučilišno prvenstvo. Čestitamo svima, a posebno našem Neni.