Održan ždrijeb za Alumni Futsal ligu koja započinje u nedjelju

U ponedjeljak je održan ždrijeb za novu sezonu Alumni futsal lige. U proljetnom izdanju 2022./2023. sezone zaigrat će 16 momčadi podijeljenih u dvije skupine.

U skupini A nalaze se branitelji naslova - Kako to, Futsal FFZG 2, MNK Ploče, Republika, Poliklinika Labplus, Megaton Dinsar, Koios i Dental studio Perić.

U skupini B nalaze se Inxelo Technologies, Bekament Hrvatska, Poliklinika Ribnjak, Intersolutio, FC Uspinjača Gimka U-19, HPD Prsten, Mega bar i MNK Šerfa & CB Toni te FPZG Futsal.

Liga se održava u tri faze:

1. Skupine A i B
  2. Liga za prvaka i Liga za ostanak
  3. Playoff

Natjecanje započinje u nedjelju 22. siječnja, u Sportskoj dvorani Martinovka, a završnica lige predviđena je 2. travnja. Utakmice druge i treće faze natjecanja bit će u prijenosu uživo na UniSport TV YouTube kanalu.