Raspored svih natjecanja za vikend, 21. i 22. siječnja

Donosimo vam pregled natjecanja koja će se održati u subotu i nedjelju, 21. i 22. siječnja.

FUTSAL LIGA

Futsal natjecanje počinje za studentice, tako da će se 1. kolo održati dio u subotu, dio u nedjelju, dok se 3. kolo futsal natjecanja za studente standardno odvija u subotu u Sportskoj dvorani Martinovka.

5. KOLO KOŠARKAŠKE LIGE

Košarkaško natjecanje se nastavlja u nedjelju u dvorani Ekonomskog fakulteta za studente i studentice.

4. KOLO ODBOJKE

Odbojkaško natjecanje se također nastavlja u nedjelju na Kineziološkom fakultetu.

1. KOLO RUKOMETNE LIGE

Ovu subotu započinje i natjecanje u rukometu, tako da će se 1. kolo za studente i studentice održati na Kineziološkom fakultetu.

ESPORT (CS:GO, FIFA)

A nastavljamo i s eSport natjecanjem u subotu i nedjelju, 2. kolom igre CS:GO i FIFA23 na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

1. KOLO ALUMNI FUTSAL LIGE

A u nedjelju započinjemo s 1. kolom proljetnog izdanja Alumni Futsal lige.