Raspored natjecanja za 4. i 5. veljače

Ovaj vikend, 4. i 5. veljače, smo opet u punoj snazi! Nastavljaju se natjecanja u futsalu, košarci, odbojci, rukometu i alumni futsalu, dok u eSportu kreće završnica za igre LOL i Valorant.

3. i 5. KOLO FUTSAL LIGE

Futsal natjecanje se nastavlja, tako da će se 3. kolo za studentice održati dio u subotu, dio u nedjelju, dok se 5. kolo futsal natjecanja za studente standardno odvija u subotu u Sportskoj dvorani Martinovka.

7. KOLO KOŠARKAŠKE LIGE

Košarkaško natjecanje (7. kolo) se nastavlja u nedjelju u dvorani Ekonomskog fakulteta za studente i studentice.

5. KOLO ODBOJKE

Odbojkaško natjecanje (5. kolo) se također nastavlja u nedjelju na Kineziološkom fakultetu.

2. KOLO RUKOMETNE LIGE

Natjecanje u rukometu se također nastavlja tako da će se 2. kolo za studente i studentice održati na Kineziološkom fakultetu.

ESPORT (LOL, Val)

A u eSport natjecanjima u subotu i nedjelju, kreću završnice u igrama LOL i Valorant na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

3. KOLO ALUMNI FUTSAL LIGE

A u nedjelju u jutarnjem terminu nastavljamo s 3. kolom Alumni Futsal lige (proljeće).

Sretno svima i vidimo se!