Završeno 3. kolo Alumni Futsal lige (proljeće)

U nedjelju, 5. veljače, u Sportskoj dvorani Martinovka odigrano je 3. kolo proljetnog izdanja Alumni Futsal Lige.

U skupini A, Megaton DINSAR i Dental studio Perić i dalje su dvije stopostotne ekipe. Već nakon tri kola možemo ustanoviti da će se najvjerojatnije za preostala dva mjesta boriti Koios, Kako to i MNK Ploče. Zasigurno nas čekaju uzbudljiva četiri kola do kraja skupina. U derbi susretu dana, bodove su u vrhunskoj utakmici podijelili Kako to i MNK Ploče uz rezultat 1:1.

U skupini B FPZG Futsal i HPD Prsten nastavili su dobar niz te su i dalje bez poraza uz 7 osvojenih bodova. Bez pobjede su i dalje Poliklinika Ribnjak, Mega bar i MNK Šerfa & Cb Toni te FC Uspinjača Gimka U-19. Inxelo Technologies savladao je u odličnoj utakmici Polikliniku Ribnjak rezultatom 4:2.

Ljestvicu strijelaca predvodi Ivan Havliček s 4 postignuta pogotka, dok Andrej Grahovac ima isto toliko asistencija.

Nastavljamo s natjecanjem u nedjelju, 12. veljače, u standardnoj satnici.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na društvenim mrežama Alumni Futsal Lige i UniSport Digital aplikaciji.