Završeno 4. kolo Alumni Futsal lige (proljeće)

U nedjelju, 12. veljače, u Sportskoj dvorani Martinovka odigrano je 4. kolo proljetnog izdanja Alumni Futsal Lige.

U skupini A, Megaton DINSAR slavio je u derbiju protiv Dental studio Perića te se nalazi na samom vrhu uz četiri pobjede u četiri susreta. Kako to je postao Tip Top, ali promjena imena im nije dobro sjela. Odigrali su 2:2 protiv Republike, a gol za izjednačenje su primili 10 sekundi prije kraja utakmice. Koios je bio uvjerljiv protiv Poliklinike LabPlus te se sada nalazi na drugom mjestu, a momci iz poliklinike će, izgledno je, svoj put u playoff tražiti kroz Ligu za ostanak. MNK Ploče slavili su teže od očekivanog u susretu protiv Futsal FFZG 2 ekipe koja je i dalje bez bodova te nas čeka uzbudljiva borba za plasman u Ligu za prvaka.

U skupini B najuvjerljivija je bila Poliklinika Ribnjak, koja je slavila protiv Bekament Hrvatska rezultatom 9:1.  U derbiju dvije vodeće ekipe slavio je FPZG Futsal te nanio prvi poraz HPD Prstenu. Inter Solutio je slavio protiv Inxelo Technologiesa te se sada nalazi na drugom mjestu. Mega bar i MNK Šerfa & CB Toni upisali su prvu pobjedu i to protiv Gimke koja ove sezone i dalje ne zna za pobjedu te će priliku za playoff tražiti kroz Ligu za ostanak.

Ljestvicu strijelaca predvode Miroslav Filipović, Ivan Čilić i Ivan Havliček s 4 postignuta pogotka, dok Andrej Grahovac ima isto toliko asistencija.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na društvenim mrežama Alumni Futsal Lige i UniSport Digital aplikaciji.