Otvorene prijave za nogomet, vaterpolo, šah, badminton, stolni tenis, pikado i biljar

Otvorene su prijave u akreditacijskom sustavu za natjecanja koja će se održati u ožujku.

Prijave na natjecanja vrše sportske udruge visokih učilišta te ovim putem pozivamo sve zainteresirane studentice i studente da se jave svojim predstavnicima i nastavnicima tjelesne i zdravstvene kulture kako bi ih prijavili na natjecanje. Za sudjelovanje na natjecanju svaki sudionik mora imati napravljen UniSport profil u akreditacijskom sustavu.

🔗 Pronađite upute kako napraviti svoj UniSport profil.

BADMINTON (m/ž)

Natjecanje će se održati 4. ožujka u Badmintonskom centru Turbo limač (Velesajam, paviljon 25).

Održava se ekipno natjecanje u muškoj i ženskoj konkurenciji. Ekipu čini minimalno 2 natjecatelja/natjecateljica i maksimalno 5 natjecatelja/natjecateljica. Moguće je prijaviti do dvije ekipe po visokom učilištu za mušku konkurenciju i do dvije ekipe po visokom učilištu za žensku konkurenciju.

Prijave na natjecanje u badmintonu traju do 1. ožujka u 12 sati.

ŠAH (m/ž)

Natjecanje će se održati 5. ožujka na Kineziološkom fakultetu, dvorana 5.

Održava se ekipno natjecanje u muškoj i ženskoj konkurenciji. Ekipu čini minimalno 3 natjecatelja/natjecateljica i maksimalno 3 zamjene. Moguće je prijaviti do dvije ekipe po visokom učilištu za mušku konkurenciju i do dvije ekipe po visokom učilištu za žensku konkurenciju.

Prijave na natjecanje u šahu traju do 1. ožujka u 12 sati.

NOGOMET (m)

Natjecanje će početi 14. ožujka na Nogometnom igralištu Savica.

Održava se ekipno natjecanje u muškoj konkurenciji. Termini utakmica su utorak-četvrtak. Sustav natjecanja bit će određen po završetku prijava te ovisi o broju prijavljenih ekipa. Svako visoko učilište može prijaviti maksimalno jednu ekipu.

Prijave na natjecanje u nogometu traju do 1. ožujka u 12 sati.

VATERPOLO (m)

Natjecanje će početi 14. ožujka na Bazenu Utrina.

Prijave na natjecanje u vaterpolu traju do 1. ožujka u 12 sati.

STOLNI TENIS (m/ž)

Natjecanje će se održati 12. ožujka u Stolnoteniskom centru Dragutin Šurbek (Savska cesta 137, -1 etaža).

Prijave na natjecanje u stolnom tenisu traju do 8. ožujka u 12 sati.

PIKADO (m/ž)

Natjecanje će se održati 18. ožujka u Pool Legends (Ul. Božidara Adžije 3).

Održava se individualno natjecanje u muškoj i ženskoj konkurenciji. Svako visoko učilište može prijaviti neograničen broj natjecatelja/natjecateljica. Poredak u ekipnoj konkurenciji kreira se na način da se zbrajaju bodovi 3 najbolja individualna rezultata.

Prijave na natjecanje u pikadu traju do 15. ožujka u 12 sati.

BILJAR (m/ž)

Natjecanje će se održati 25. ožujka u Pool Legends (Ul. Božidara Adžije 3).

Prijave na natjecanje u biljaru traju do 22. ožujka u 12 sati.

JUDO (m/ž)

Natjecanje u judu će se održati 26. ožujka u Osnovnoj školi Središće, ali s obzirom da će natjecanje ujedno biti i kvalifikacijsko za nadolazeće Europsko sveučilišno prvenstvo u borilačkim sportovima - COMBAT, na njega ćemo se posebno osvrnuti u nadolazećim tjednima, zajedno s najavom za KARATE natjecanje koje će se također održati, nakon što definiramo točan termin.