Raspored natjecanja za 11. i 12. veljače

Ovaj vikend, 11. i 12. veljače, nastavljamo sa natjecanjima, u futsalu, odbojci, rukometu i alumni futsalu, dok u eSportu kreću završnice za igre NBA, Tekken i Valorant.

4. i 6. KOLO FUTSAL LIGE

Futsal natjecanje se nastavlja, tako da će se 4. kolo za studentice održati dio u subotu, dio u nedjelju, dok se 6. kolo futsal natjecanja za studente standardno odvija u subotu u Sportskoj dvorani Martinovka.

6. KOLO ODBOJKE

Odbojkaško natjecanje (6. kolo) se također nastavlja u nedjelju na Kineziološkom fakultetu.

3. KOLO RUKOMETNE LIGE

Natjecanje u rukometu se također nastavlja tako da će se 3. kolo za studente i studentice održati u nedjelju na Kineziološkom fakultetu.

ESPORT (NBA, Tkn, Val, LOL)

A u eSport natjecanjima u subotu i nedjelju, kreću završnice u igrama NBA, Tekken i Valorant i polufinale u igri LOL na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

4. KOLO ALUMNI FUTSAL LIGE

A u nedjelju u standardnom terminu nastavljamo s 4. kolom Alumni Futsal lige (proljeće).

Sretno svima i vidimo se!