Odigrano 5. kolo Alumni Futsal lige (proljeće)

U nedjelju, 12. veljače, u Sportskoj dvorani Martinovka odigrano je 5. kolo proljetnog izdanja Alumni Futsal Lige.

U skupini A, Megaton DINSAR upisao je prvi poraz u sezoni. Bolji je u tom srazu bio Koios, koji je slavio rezultatom 2:1 preokretom nakon ranog vodstva Megatona. Bodove su podijelili u derbiju dana MNK Ploče i Dental studio Perić, a pobjede su upisali Republika i Tip Top. Posebno uvjerljiva bila je pobjeda Tip Top-a nad Poliklinikom Lap Plus 6:0 uz dva pogotka Tetle i Glavine, a u strijelce se upisao čak i vratar Mario Goleš.

U skupini B epitet derbija opravdala je utakmica između Poliklinike Ribnjak i FPZG Futsala. Susret je završio rezultatom 5:5. Drugi susret skupine B nastavio je istim tempom te je Inter Solutio slavio protiv Bekament Hrvatska rezultatom 4:3 preokretom nakon vodstva Bekamenta 2:0 na poluvremenu. Mega bar i MNK Šerfa & CB Toni i HPD Prsten podijelili su bodove dok je Uspinjača Gimka U-19 upisala važnu pobjedu protiv Inxelo Technologies 3:1.

Najbolji strijelci lige trenutno su Karlo Althaller i Tvrtko Ivan Pajalić s 6 postignutih pogodaka, a najbolji asistent lige je Andrej Grahovac.

Za vikend je na rasporedu dvokolo te ćemo nakon nedjelje saznati sudionike Lige za prvaka i Lige za ostanak.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na društvenim mrežama Alumni Futsal Lige i UniSport Digital aplikaciji.