Raspored natjecanja za 3. i 4. ožujka

Ovaj vikend, 3. i 4. ožujka, nastavljamo sa natjecanjima, u futsalu, alumni futsalu i košarci, dok se u eSportu održava završnica u igri CS:GO.

9. KOLO FUTSAL LIGE ZA STUDENTE

Dok su studentice završile s grupnom fazom natjecanja, futsal natjecanje za studente se nastavlja, tako da će se 9. kolo za studente odigrati u subotu ujutro u Sportskoj dvorani Martinovka.

OSMINA FINALA KOŠARKAŠKE LIGE ZA STUDENTE

Natjecanje u košarci se također nastavlja, tako da će se osmina finala košarkaške lige za studente i 8. kolo za studentice održati u nedjelju na Ekonomskom fakultetu.

8. KOLO KOŠARKAŠKE LIGE ZA STUDENTICE

ZAVRŠNICA ESPORTA (CS:GO)

A u eSport natjecanjima u subotu i nedjelju, kreću završnice u igrama CS:GO, RL i TFT na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

1. I 2. KOLO LZP I LZO ALUMNI FUTSAL LIGE

A u subotu i nedjelju nas čeka 1. i 2. kolo Lige za prvaka i Lige za ostanak Alumni Futsal lige (proljeće).

Sretno svima i vidimo se!