Raspored natjecanja od 11. do 16. ožujka

Ovaj vikend, 11. i 12. ožujka, nastavljamo sa natjecanjima u futsalu, košarci, rukometu, odbojci i alumni futsalu, dok u utorak, 14. ožujka, započinje natjecanje u nogometu i vaterpolu.

FUTSAL

U subotu u Sportskoj dvorani Martinovka su na rasporedu osmine finala futsal lige za studente i četvrtfinala za studentice.

KOŠARKA

U nedjelju u dvorani Ekonomskog fakulteta će se odigrati četvrtfinale košarkaške lige za studente i 9. kolo za studentice.

ODBOJKA

U nedjelju u dvorani Kineziološkog fakulteta će se odigrati četvrtfinale odbojkaške lige za studente, 9. kolo prve odbojkaške lige i playoff druge lige za studentice.

RUKOMET

U subotu u dvorani Kineziološkog fakulteta će se odigrati 5. kolo rukometne lige za studente i studentice.

ALUMNI FUTSAL LIGA

A u nedjelju u Sportskoj dvorani Martinovka nas čeka 3. kolo Lige za prvaka i Lige za ostanak Alumni Futsal lige (proljeće).

1.KOLO NOGOMETA

U utorak, 14. ožujka, na Savici započinje natjecanje u nogometu te će se 1. kolo odigrati 14., 16., 21. i 23. ožujka.

1.KOLO VATERPOLA

Također u utorak na Bazenu Utrine započinje natjecanje u vaterpolu te će se 1. kolo odigrati 14. ožujka, a 2. kolo u četvrtak, 16. ožujka.

Sretno svima i vidimo se!