Raspored natjecanja od 18. do 23. ožujka

Ovaj vikend, 18. i 19. ožujka, nastavljamo sa završnicama u  futsalu, košarci, rukometu i odbojci,  nastavlja se i natjecanje u alumni futsalu, dok u utorak i četvrtak, 21. i 23. ožujka, nastavljamo s natjecanjem u nogometu i vaterpolu.

FUTSAL

U subotu u sportskoj dvorani Martinovka su na rasporedu četvrtfinala futsal lige za studente.

KOŠARKA

U nedjelju u dvorani Ekonomskog fakulteta će se odigrati polufinala košarkaške lige za studente i studentice.

ODBOJKA

U nedjelju u dvorani Ekonomskog fakulteta će se odigrati polufinala odbojkaške lige za studente i prve lige za studentice te doigravanje za prvu ligu za studentice.

RUKOMET

U subotu u sportskoj dvorani Martinovka će se odigrati četvrtfinale rukometne lige za studente i studentice.

ALUMNI FUTSAL LIGA

A u nedjelju u sportskoj dvorani Martinovka nas čeka 4. kolo Lige za prvaka i Lige za ostanak Alumni Futsal lige (proljeće).

NOGOMET

Na Savici se nastavlja natjecanje u nogometu te će se ostatak 1. kola odigrati u utorak i četvrtak, 21. i 23. ožujka.

VATERPOLO

U utorak na Bazenu Utrine se nastavlja natjecanje u vaterpolu te će se 3. kolo odigrati 21. ožujka, a 4. kolo u četvrtak, 23. ožujka.

Sretno svima i vidimo se!