Odigrano 2. kolo vaterpola

U četvrtak, 16. ožujka, na bazenu Utrina odigrano je 2. kolo natjecanja u vaterpolu.

Drugo kolo otvorile su ekipe FKIT-a i TVZ-a.

Rezultatska neizvjesnost trajala je do kraja prve četvrtine kad je rezultat bio 1:1. Već na poluvremenu rezultat je bio 1:4, a u trećoj četvrtini momčad TVZ-a povela je 1:6 i rješila pitanje pobjednika. Krajnji rezultat bio je 4:10.

U drugoj utakmici drugog kola susreli su se studenti MEF-a i FSB-a. U korist MEF-a presudile su druga i treća četvrtina koju su studenti Medicinskog fakulteta pobijedili sa 3:1, odnosno 4:1. Dobar ulazak u utakmicu i dobra igra u zadnjoj četvrtini nije bila dovoljna studentima FSB-a, te je krajnji rezultat bio 9:7.

Treća utakmica između GRAD i FER-a bila je jednosmjerna ulica. Od prvog sučevog zvižduka vidilo se koja je bolja ekipa, te osim početnog vodstva FER-a 0:1 studenti Građevinskog fakulteta nisu ispuštali vodstvo. Utakmica je završila rezultatom 14:6.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s 2. kola natjecanja u vaterpolu.

Nastavljamo s natjecanjem u utorak, 21. ožujka, kada je na rasporedu 3. kolo natjecanja.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na našim društvenim mrežama i UniSport Digital aplikaciji.