U subotu je održano natjecanje u pikadu

U subotu, 18. ožujka, u Pool Legends klubu održano je natjecanje u pikadu. Nastupilo je ukupno 52 natjecatelja, od kojih 13 u konkurenciji studentica s 6 visokih učilišta te 39 u konkurenciji studenata s 15 visokih učilišta.

STUDENTI

U konkurenciji studenata, u prvom dijelu natjecanja studenti su bili podijeljeni u 13 skupina te je najboljih 16  natjecatelja ostvarilo plasman u playoff. Uzbudljivo natjecanje potrajalo je do poslijepodnevnih sati, a kao najuspješnijii pokazao se Filip Mužević, student Fakulteta strojarstva i brodogradnje. Drugo mjesto zauzeo je Karlo Sokol, student Filozofskog fakulteta, dok je treće mjesto osvojio Mihael Rodek, student Fakulteta i elektrotehnike, koji je u borbi za broncu slavio protiv svog kolege s fakulteta, Krešimira Blajića.

Nakon nastupa svih natjecateljica i natjecatelja, dobili smo i ekipni poredak visokih učilišta u natjecanju u pikadu.

KONAČAN POREDAK U KONKURENCIJI STUDENATA:

POREDAK

EKIPA

1.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

2.

Fakultet strojarstva i brodogradnje

3.

Filozofski fakultet

4.

Fakultet prometnih znanosti

5.

Tehničko veleučilište u Zagrebu

6.

Grafički fakultet

7.

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije

8.

Ekonomski fakultet

9.

Medicinski fakultet

10.

Kineziološki fakultet

11.

Agronomski fakultet
Prirodoslovno-matematički fakultet

13.

Prehrambeno-biotehnološki fakultet

14.

Rudarsko-geološko-naftni fakultet
Farmaceutsko-biokemijski fakultet

STUDENTICE

U konkurenciji studentica odigrala se grupna faza, koja je bila podijeljena u četiri skupine te je najboljih 8 studentica nastavilo natjecanje u playoff fazi. Najuspješnija je bila Ivana Kolarić, studentica Učiteljskog fakulteta, koja je u finalu slavila  protiv Brune Gracin, studentice Ekonomskog fakulteta. Treće mjesto osvojila je Marica Sokolić, studentica Tehničkog veleučilišta u Zagrebu, koja je slavila u borbi za broncu protiv Lee Barec, studentice Fakulteta strojarstva i brodogradnje.

KONAČAN POREDAK U KONKURENCIJI STUDENTICA:

POREDAK

EKIPA

1.

Ekonomski fakultet

2.

Učiteljski fakultet

3.

Tehničko veleučilište u Zagrebu

4.

Fakultet strojarstva i brodogradnje

5.

Agronomski fakultet

6.

Medicinski fakultet

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s natjecanja u biljaru.