U nedjelju je održano natjecanje u judu

U nedjelju, 26. ožujka, u Osnovnoj školi Središće održano je natjecanje u judu. Nastupilo je ukupno 31 natjecatelj s 14 visokih učilišta. Šest visokih učilišta nastupilo je u konkurenciji studentica s ukupno 10 natjecatelja, dok je deset visokih učilišta nastupilo u konkurenciji studenata s ukupno 21 natjecateljem.

STUDENTI

U konkurenciji studenata održano je šest kategorija, a najnapetija je bila kategorija -73kg, u kojoj je slavio Patrik Sumpor protiv Ilije Popovića, obojica s Kineziološkog fakulteta. Napeto finale bilo je i u kategoriji -100kg, gdje je u konačnici slavio Tin Straža s Kineziološkog fakulteta protiv Kristijana Konjevoda s Fakulteta prometnih znanosti.

KONAČAN POREDAK U KONKURENCIJI STUDENATA:

POREDAK

EKIPA

1.

Kineziološki fakultet

2.

Ekonomski fakultet

3.

Farmaceutsko biokemijski fakultet

4.

Fakultet prometnih znanosti

5.

Tehničko veleučilište u Zagrebu

6.

Rochester Institute of Technology
Akademija dramske umjetnosti
Pravni fakultet

9.

Fakultet elektrotehnike i računarstva
Filozofski fakultet

STUDENTICE

U konkurenciji studentica najnapetija je bila kategoorija -57kg, u kojoj je slavila studentica Tena Pšeničnjak s Ekonomskog fakulteta. U kategoriji -63kg Marta Kokorić slavila je protiv kolegice s Zdravstvenog veleučilišta Zagreb Tee Čorak, dok je  Lea Gobec upisala još jedno zlato u kategoriji -78kg, ovaj puta protiv Danijele Čutić s Tehničkog veleučilišta u Zagrebu.

KONAČAN POREDAK U KONKURENCIJI STUDENTICA:

POREDAK

EKIPA

1.

Zdravstveno veleučilište u Zagrebu

2.

Ekonomski fakultet

3.

Tehničko veleučilište u Zagrebu
Fakultet šumarstva i drvne tehnologije

5.

Grafički fakultet

6.

Hrvatsko katoličko sveučilište

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s natjecanja u judu.