U subotu je održano natjecanje u biljaru

U subotu, 25. ožujka, u Pool Legends klubu održano je natjecanje u biljaru za studente i studentice. Studenti i studentice odmjerili su snage u disciplini internacionalna osmica, a sudjelovalo je 60-ak studenata.

STUDENTI

U konkurenciji studenata, nije bilo većeg iznenađenja. Prošlogodišnji osvajač u ekipnoj i individualnoj konkurenciji Daniel Kujunđić Lujan s Građevinskog fakulteta, pomeo je konkurenciju i u finalu svladao Roberta Lasića s Fakulteta strojarstva i brodogradnje s 4:1. Toniju Lucinu s VERN-a pripalo je utješno treće mjesto nakon ispadanja u polufinalu od prvaka Kujunđića Lujana. U meču za treće mjesto nije ostavio puno prostora mladom doktoru Roku Lončariću (MEF), svladao ga je 3:0.

KONAČAN POREDAK U KONKURENCIJI STUDENATA:

POREDAK

Agronomski fakultet
Kineziološki fakultet

11.

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije
Visoko učilište Algebra

13.

Prehrambeno–biotehnološki fakultet
Veterinarski fakultet

15.

Prirodoslovno-matematički fakultet

16.

Tehničko veleučilište Zagreb

17.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

STUDENTICE

S nešto manje  prijavljenih igračica, ali ništa manje kvalitetno, u drugom krilu biljarske sale, održao se turnir u ženskoj konkurenciji. Anja Nadu, studentica Agronomskog fakulteta u finalnom je meču svladala svoju protivnicu Anu Braje s Ekonomskog fakulteta rezultatom 4:0. Čast Ekonomskom fakultetu ipak je obranila Mihaela Katić, koja je s isto tako uvjerljivih 3:0 svladala Ivonu Radoš s Fakulteta strojarstva i brodogradnje. Peto mjesto pripalo je odvjetnici Dei Barić Krišto, koja je u četvrtfinalu izgubila upravo od osvajačice turnira.

KONAČAN POREDAK U KONKURENCIJI STUDENTICA:

POREDAK

EKIPA

1.

Ekonomski fakultet

2.

Agronomski fakultet

3.

Fakultet strojarstva i brodogradnje

4.

Pravni fakultet

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s natjecanja u biljaru.