Odigrano 2. kolo natjecanja u nogometu

U utorak, 4. travnja, nastavljeno je 2. kolo natjecanja u nogometu.

U skupini D susreli su se Geodetski fakultet protiv Stomatološkog fakulteta te Kineziološki fakultet protiv Fakulteta prometnih znanosti.

U prvoj utakmici GEOF je krenuo punom snagom te imao prednost od čak 4:0. Stomatološki fakultet tada postiže 2 pogotka te vraća neizvjesnost utakmici uz još nekoliko prilika. Ipak, na kraju GEOF odnosi pobjedu od 6:2 te osvaja prve bodove.

U drugom susretu KIF je bez većih poteškoća pobjedio FPZ 4:0 te se osamostalio na vrhu ljestvice sa 6 bodova.

Nastavljamo s natjecanjem u četvrtak, 13. travnja, kada je na rasporedu 2. kolo skupine C. Sastaju se Grafički fakultet protiv Građevinskog fakulteta te Fakultet elektrotehnike i računarstva protiv Fakulteta strojarstva i brodogradnje.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na našim društvenim mrežama i UniSport Digital aplikaciji.