Odigrano 2. kolo Malonogometne lige djelatnika

U subotu, 22. travnja, odigrano je 2. kolo UniSportZG Malonogometne lige djelatnika.

Drugo kolo UniSport ZG malonogometne lige djelatnika donijelo nam je uzbudljive utakmice i neočekivane rezultate. U prvoj utakmici između kombinirane ekipe Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta+SRCA i Rektorata i Ministarstva znanosti i obrazovanja postignuto je čak 9 pogodaka, te tako najavilo uzbuljivo kolo. Prvi pogodak je pao već u drugoj minutu čime Grgo Slavica najavljuje kandidaturu za najboljeg igrača lige. Tri minute kasnije na asistenciju kandidata za MVP-a lige Grge Slavice, Ivan Rukavina postiže pogodak za 2:0. Ako se dan po jutru poznaje, onda smo mogli biti sigurni da nas očekuje još golova na ovoj utakmici. Pred kraj prvog poluvremena ekipa FBF-a i SRCE-a ekspresnim pogotcima u 18-oj i 20-oj minuti vraća stvari na početak, te na predah odlazimo s rezultatom 2:2. Drugo poluvrijeme otvaramo kombinacijom dvaju Šibenčana. Prvo toliko spominjani Grgo Slavica pogađa za 2:3 na asistenciju Mate Vukšića, inače svog sugrađanina, a nakon toga u 25-oj minuti Grgo vraća uslugu svom Mati, te mu asistira za 2:4. Molili bi upravu HNK Šibenika da dođe pogledati 3 kolo malonogometne lige djelatnika, jer bi ovaj dvojac ako nastavi ovako vrlo brzo se mogao naći na meti Šibenske uprave za spas kluba iz zone ispadanja Super sport Hrvatske nogometne lige. No vratimo se mi na 34 minutu kada Dalibor Licitar pogađa za 2:5. Pogađate tko mu je asistirao? Da, dobro ste pogodili Grgo Slavica! U 35’ minuti Andro Škerlj pokušava vratiti svoju ekipu FBF-a i SRCE-a u igru, ali Jakov Reljković stavlja točku na i u 40-oj minuti, te utakmica završava rezultatom 3 naprema 6 za kombiniranu ekipu Rektorata i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Druga utakmica nam je donijela neočekivani kiks favorizirane ekipe Građevinskog fakulteta. Filozofski fakultet je došao do važne pobjede koja im otvara vrata završnice, dok Građevinski fakultet zadnje kolo ovisi sam o sebi i plasmanu na Final Four malonogometne lige djelatnika Sveučilišta u Zagrebu, ali krenimo od početka. Već u 11-oj minuti FFZG pogotcima Zorana Horvata dolazi u vodstvo od 0:2. Ovaj rezultat je stajao na semaforu sve do 5 minuta prije kraja utakmice kada Tin Kulić i Robert Fliszar vraćaju svoju ekipu na 1:2 odnosno 2:2. Pobjedu FFZG-a donosi Ozren Biti na asistenciju dvostrukog strijelca Zorana Horvata u 38 minuti susreta za konačnih 2:3.

U trećoj utakmici dana su se susrele ekipe Studentskog centra i Fakulteta prometnih znanosti. O ovoj utakmici nam je najlakše bilo napisati izvještaj, jer je ekipa studentskog centra mirno i suvereno pobjedila razultatom 4:0. Sve je otvori Branko Granić kada je u 9 minuti pogodio za 1:0. Nakon njega zabijali su redom Mladen Bajić za 2:0 u 17-oj minuti, Boris Ciglenečki na asistenciju Mladena Bajića za 3:0 u 19-oj minuti, te Dinko Hodak na početku drugog poluvremena na asistenciju Marija Tolića za konačnih Studentski centar 4, Fakulteta prometnih znanost 0.

Ekipa Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije ovo kolo je bila slobodna s obzirom da je Fakultet strojarstva i brodogradnje odustao od natjecanja.

Nastavljamo s natjecanjem u subotu, 29. travnja, kada je na rasporedu 3. kolo lige.

Sve rezultate možete pronaći i na našim društvenim mrežama.

REZULTATI 2. KOLA

FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKI FAKULTET+SRCE-REKTORAT+MINISTARSTVO ZNANOSTI I OBRAZOVANJA 3:6
2’ 0:1 Grgo Slavica (UNIZG+MZO)
5’ 0:2 Ivan Rukavina (Grgo Slavica) (UNIZG+MZO)
7’ žuti karton Mario Peček (FBF+SRCE)
18’ 1:2 Andro Škerlj (Mario Musa) (FBF+SRCE)
20’ 2:2 Mario Musa (Mislav Škovran) (FBF+SRCE)
22’ 2:3 Grgo Slavica (Mate Vukšić) (UNIZG+MZO)
25’ 2:4 Mate Vukšić (Grgo Slavica) (UNIZG+MZO)
34’ 2:5 Dalibor Licitar (Grgo Slavica) (UNIZG+MZO)
35’ 3:5 Andro Škerlj (FBF+SRCE)
39’ žuti karton Mislav Škovran (FBF+SRCE)
40’ 3:6 Jakov Relković (UNIZG+MZO)

MVP Grgo Slavica (UNIZG+MZO)

GRAĐEVINSKI FAKULTET-FILOZOFSKI FAKULTET 2:3
10’ 0:1 Zoran Hrovat (FFZG)
11’ 0:2 Zoran Horvat (FFZG)
14’ žuti karton Tomislav Ivanjko (FFZG)
14’ žuti karton Robert Fliszar (GRAD)
21’ crveni karton Luka Lulić (GRAD)
35’ 1:2 Tin Kulić (GRAD)
37’ 2:2 Robert Fliszar (GRAD)
38’ 2:3 Ozren Biti (Zoran Horvat) (FFZG)

MVP Zoran Horvat (FFZG)

STUDENTSKI CENTAR-FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI 4:0
9’ 1:0 Branko Granić (SC)
15’ žuti karton Ljupko Šimunović (FPZ)
17’ 2:0 Mladen Bajić (SC)
19’ 3:0 Boris Ciglenečki (Mladen Bajić) (SC)
22’ 4:0 Dinko HodaK (Marijo Tolić) (SC)