Odigrana prva četvrtfinalna utakmica nogometa

U utorak, 9. svibnja, započelo je četvrtfinale nogometa.

U jedinom susretu dana sastali su se Kineziološki fakultet i Gradevinski fakultet.

Utakmica je započela uz minimalan rizik u igri s obje strane. Kako je vrijeme na semaforu odmicalo, tako su se nizale i prilike. KIF je sve više preuzimao inicijativu dok je GRAD pokazao zavidnu disciplinu u obrambenom dijelu igre te čekao svoju priliku iz kontranapada. Uz nekoliko lijepih prilika na odmor ipak odlazimo s rezultatom 0:0. Drugo poluvrijeme krenulo je još konkretnije te su se prilike nizale na obje strane. Sredinom drugog poluvremena dogodio se ključan trenutak na utakmici. Oštra igra GRAD-a rezultirala je kaznenim udarcem kojeg KIF realizira za, pokazat će se, konačnih 1:0. Branitelji naslova, ekipa KIF-a, je tako postala prva ekipa koja se plasirala u polufinale ovogodišnjeg natjecanja.

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s prve četvrtfinalne utakmice.

Nastavljamo s natjecanjem u utorak, 23. svibnja, kada se sastaju: Tehničko veleučište u Zagrebu – Prirodoslovno-matematički fakultet, Filozofski fakultet-Ekonomski fakultet te Fakultet elektrotehnike I računarstva – Geodetski fakultet u preostalim susretima četvrtfinala.

Sve rezultate, statistike i rasporede možete pronaći na našim društvenim mrežama i UniSport Digital aplikaciji.