U četvrtak je održano natjecanje u streljaštvu

U četvrtak, 18. svibnja, održano je natjecanje u streljaštvu. Natjecanje je okupilo 34 studentice i studenta u Gradu Zagrebu, koji su natjecanje odradili u streljani Doma sportova.

STUDENTI

U konkurenciji studenata, dominaciju su pokazali studenti Fakulteta strojatstva i brodogradnje koji su osigurali tri najbolje pozicije. Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Denis Sinković, drugo mjesto i srebrnu medalju osvojio je Karlo Poštek, dok je treće mjesto i brončanu medalju osigurao Marko Pivac.

Konačan poredak (studenti)

Poredak

Ekipa

1.

Fakultet strojarstva i brodogradnje

2.

Fakultet prometnih znanosti

3.

Filozofski fakultet

4.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

5.

Hrvatsko vojno učilište

6.

Ekonomski fakultet

7.

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije

8.

Agronomski fakultet

STUDENTICE

U konkurenciji studentica, gledali smo malo raspršenije prvenstvo jer su na pobjedničkom postolju bile studentice s tri različita visoka učilišta. Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Lucija Palma Jukić, studentica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta. Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojila je Melanie Glad, studentica Hrvatskog vojnog učilišta "dr. Franjo Tuđman". Treće mjesto i brončanu medalju osvojila je Mihaela Đikić, studentica Filozofskog fakulteta.

Konačan poredak - studentice:

Poredak

Ekipa

1.

Filozofski fakultet

2.

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet

3.

Hrvatsko vojno učilište

4.

Grafički fakultet

5.

Prirodoslovno-matematički fakultet

6.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s natjecanja u streljaštvu.