Zlatne studentice Sveučilišta u Zagrebu u šahu

Nakon dva uzbudljiva dana natjecanja u šahu na UnisportHR Finalsima, održanim u prostorijama Hotela Delfin, naše studentice su osvojile zlato, a studenti zauzeli veliko 4. mjesto u državi!

U muškoj konkurenciji, bila je napeta atmosfera do kraja, no dečki su pokazali svoje znanje i ustrajanost te ipak postigli sjajan rezultat. A u ženskoj konkurenciji, samo natjecanje je prošlo bez većih iznenađenja. Iako je bilo napeto protiv Sveučilišta u Osijeku, naše studentice su ipak u finalu slavile pobjedu nad Sveučilištem u Rijeci rezultatom 2:1.

Stručni stožer su činili Josip Bandur i Pave Matanović. A za reprezentaciju Sveučilišta u Zagrebu su nastupili: Marko Novosel, Filip Pavić i Teo Balen u muškoj, a Tihana Iveković, Antonela Bogdanić i Ruža Purkić u ženskoj konkurenciji.

Još jednom čestitamo našim studentima na odličnim uspjesima, a posebno želimo pohvaliti naše zlatne studentice!

📸 Pogledaj cijelu fotogaleriju s natjecanja u šahu na UniSportHR Finalsima.