I u odbojci na pijesku dva zlata za Sveučilište u Zagrebu

Naši pjeskaši su i ove godine pomeli konkurenciju na UniSportHR Finalsima! Dvije nove medalje zlatnog sjaja dolaze u Zagreb.

Pod vodstvom Ozrena Straže za Sveučilište u Zagrebu su igrale Dea Fatorić i Paula Krmpotić u ženskoj konkurenciji.

A u muškoj konkurenciji, također pod vodstvom Ozrena Straže, za Sveučilište u Zagrebu su se natjecali Tonko Pavičević i Sven Abramović.

Tonko Pavičević:

Kao prvo čestitao bih dečkima na vrhunskoj borbi i moram priznati da nam nije bilo lako. Organizacijom cijelokupnog natjecanja sam prezadovoljan kao i postignutim rezultatom. Izrazito mi je drago da smo uspjeli izboriti Europske igre koje ce se dogodine igrati u Mađarskoj. Sav trud i rad uložen u odbojku na pijesku se isplatio i izrazito sam počašćen što sam dobio priliku zaigrati za selekciju zagrebačkog Sveučilišta. Još bi se jednom htio zahvaliti svim ljudima u organizaciji kao i navijačima na savršenoj atmosferi i navijanju bez kojih ovaj uspjeh ne bi bio od tolikog značaja.

Čestitamo našim odbojkašicama i odbojkašima, bravo i samo tako nastavite!

📸 Pogledaj cijelu fotogaleriju s natjecanja u odbojci na pijesku na UniSportHR Finalsima.