UniSport Health 2023./2024.

Otvorene su prijave za UniSport Health program.

UniSport Health - rekreacija i zdravstveno usmjereno tjelesno vježbanja, program pod pokroviteljskom Hrvatskog akademskog sportskog saveza započinje s provedbom 16. listopada, a trajat će sve do lipnja 2024. Cilj je studentima omogućiti besplatne rekreativne sportske programe te tako potaknuti na kretanje i tjelesnu aktivnost, zdravije navike i rješavanje svakodnevnog stresa. Kroz UniSport Zagreb rekreaciju ponuđeno je 6 programa.

Za dislocirane studentice i studente Sveučilišta u Zagrebu u Varaždinu, osiguran je program nordijskog hodanja.

Za studentice i studente u Zagrebu pripremljeno je četiri programa, dva fitness programa na Ekonomskom fakultetu u teretani (pon-sri i uto-čet) i dva programa boksa u Ilici i na Vrbanima (pon-sri).

Novitet u odnosu na prethodnu godinu je program boksa za studentice, koji će se održavati utorkom i četvrtkom na Vrbanima.

Prijave za programe provode se u UniSport akreditacijskom sustavu, koji je dostupan ovdje.