Studenti Sveučilišta u Zagrebu osvojili broncu na UniSport H2O vaterpolu

Predivan ambijent Plivališta Vukovar bio je poprište vodenog spektakla UniSport H2O u kojem su najbolji hrvatski studenti vaterpolisti i plivači sudjelovali na nacionalnoj završnici u spomenutim sportovima. Vaterpolo natjecanje okupilo je momčadi s četiri visokoškolske institucije, a svi prisutni bili su svjedoci dinamičnih borbi za titulu najboljih u akademskoj godini 2023./2024.

U prvoj polufinalnoj utakmici Sveučilišta u Zagrebu susrelo se sa Sveučilištem u Splitu. Do rezultata 3:3 gledali smo izjednačen meč, nakon čega se Splićani odvajaju i na kraju Sveučilište u Zagrebu upisuje poraz s rezultatom 11:16.

U utakmici za broncu su se natjecali protiv Tehničkog veleučilišta u Zagrebu, gdje su se naši studenti snažno suprostavili i slavili sa 17:2, osiguravši tako mjesto na postolju i brončanu medalju.

Bravo dečki i čestitamo na odličnom uspjehu!

📸 Pogledaj cijelu fotogaleriju s UniSport H2O vaterpola.