Za vikend se nastavile završnice u LOL, CS2, RL i Val

Za vikend 20. i 21. siječnja, započele su online završnice iz Rocket Leaguea i Valoranta, a nastavili smo i sa završnicama iz LOL-a i CS2.

League of Legends

League of Legends polufinala donesla su zanimljive borbe gdje su favoriti odnijeli pobjede, Tehničko veleučilište u Zagrebu je pobjedio Ekonomski fakultet s 2:0, dok je Fakultet organizacije i informatike bio bolji od Fakulteta elektrotehnike i računarstva s istim rezultatom. 28.1. s početkom u 14 sati, gledat ćemo borbu za treće mjesto, dok finale između FOI-a i TVZ-a će svi moći pratiti uživo u HOG-u na LAN eventu 4.2. s početkom u 17 sati.

Counter-strike 2

U zadnjem četvrtfinalu CS2 discipline, TVZ je pobjedio Građevinski fakultet s 2:0 te ga u drugom polufinalu očekuje ga Fakultet strojarstva i brodogradnje, prvo je finale nakon napete borbe između FOI-a i FER-a završilo rezultatom 2:0 (13:6, 13:9). Drugo polufinale počinje 27.1. u 17 sati, a borba za 3. mjesto će se odigrati dan kasnije 28.1. s početkom u 19 sati.

Rocket League

Rocket League završnica je započela mečem polufinala uppera između FER-a i FSB-a gdje je ekipa FER-a pobjedila s 3:1 u serijama te potvrdila naziv favorita discipline. Drugo polufinale između Algebre i TVZ-a započinje 27.1. u 19 sati, a odmah nakon FSB će igrati protiv gubitnika u polufinalu lowera.

Valorant

Valorant disciplina pružila nam je i najzanimljiviju bitku do sada, TVZ je s 3:2 u serijama pobjedio FER (10:13, 13:7, 11:13, 13:7, 13:9) te će ga u finalu čekati FOI koje je s uvjerljivih 3:0 (13:7, 13:8, 13:2) pobjedio FSB. Meč za treće mjesto počinje 28.1.u 10 sati.