Završeno četvrto i peto kolo UniSportHR Futsal lige, Zagreb na prvom mjestu

Četvrto i peto kolo UniSportHR Futsal lige odigralo se 28. i 29. veljače u Osijeku te je ekipa Sveučilišta u Zagrebu ostala na vrhu tablice.

Utakmica Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Zadru bila je najžustrija utakmica četvrtog kola s čak pet žutih kartona te 18 prekršaja. Rezultatska neizvjesnost vladala je u prvom poluvremenu kada je semafor pokazivao 3:3, a onda je ekipa Sveučilišta u Zagrebu postigla još tri pogotka i zaključen je susret sa 6:3.

Peto je kolo zaključio susret ekipa s vrha - Sveučilišta u Zagrebu i domaćina Sveučilišta u Osijeku. Sigurnom i timskom igrom Zagreb je slavio 6:1 te tako opravdao status favorita i pokazao zašto ova momčad niže uspjehe na nacionalnim i međunarodnim smotrama.

Nakon četiri mjeseca akademskog futsala, ekipa Sveučilišta u Zagrebu je ponovo na vrhu tablice te time potvrđuje svoj plasman na UniSportHR Finalse. Posljednja dva kola UniSportHR Futsal lige igrati ćemo 25. i 26. ožujka u Makarskoj.

📸 Pogledaj cijelu fotogaleriju s UniSport HR Futsal 4. i 5. kola lige.