Završeno prvo i započeto drugo kolo nogometa

U utorak, 26. ožujka, na Savici je završeno prvo i započeto drugo kolo nogometa.

U prvoj utakmici dana, a posljednjoj utakmici prvog kola, snage su odmjerili Bernays i Pravni fakultet u skupini D. Mreže su mirovale prvu trećinu utakmice, a nakon toga smo vidjeli pravu golijadu. Bernays je poveo u 19. minuti, a već 3 minute kasnije je bilo 2:1 za Bernays te 3:1 do kraja prvog poluvremena. U drugom dijelu nije bilo preokreta već je Bernays s još tri pogotka potvrdio pobjedu te osvojio prva tri boda u skupini D.

Drugi susret je donio otvorenje drugog kola skupine A između Fakulteta strojartsva  brodogradnje te Medicinskog fakulteta. Iako je očekivan napet susret s obzirom da je MEF slavio u prvom kolu, a FSB izgubio, stvarna slika pokazan je već u prvom dijelu nakon vodstva FSB-a od 5:1. Da golijada bude upotpunjena, MEF je pred kraj dvoboja smanjo na 5:3 te zaključio izuzetno sadržajan dan na Savici uz ukupno 15 pogodaka u dvije utakmice.

Natjecanje nastavljamo u četvrtak, 4. travnja kada se u susretima 2. kola sastaju FER-PMF u skupini A te EFZG-FPZ u skupini B.