Sveučilište u Zagrebu ukupni pobjednik i UniSportHR judo natjecanja

Državno prvenstvo u judu za studentice i studente Republike Hrvatske, održano 21. travnja u OŠ Središće, okupilo je najbolje mlade judaše iz Dubrovnika, Splita, Rijeke, Zagreba i Osijeka. Kao i u prethodno održanim natjecanjima u borilačkim sportovima, Sveučilište u Zagrebu ponovno je odnijelo ukupnu titulu pobjednika osvojivši 69 bodova. Prati ga Sveučilište u Splitu, a potom i Zdravstveno veleučilište Zagreb. Kako su prošli naši sportaši, saznajte u nastavku.

Studentice

3. Luka Raguž

iznad 100 kg

2. Kristijan Konjevod

Podsjetimo, ovo prvenstvo svojevrsna je uvertira za nadolazeće Europske sveučilišne igre u Debrecenu i Miškolcu koje nas očekuju ovoga srpnja, a dotad bezrezervno nastavljamo podržavati naše sportaše koji će imati priliku braniti hrvatske boje u Mađarskoj.

📸 Pogledaj galeriju fotografija s HR judo natjecanja.