Za vikend održano natjecanje u jedrenju

Drugi vikend mjeseca svibnja bio je osiguran za natjecanje u jedrenju. Natjecanje se održalo 10.-12. svibnja, na RSC Jarun te je na njemu sudjelovalo šest ekipa: dvije s Kineziološkog fakulteta, dvije s Fakulteta elektrotehnike i računarstva te ekipa s Fakulteta prometnih znanosti.

Uzbudljiva utrka donijela je fantastične rezultate i nevjerojatne trenutke na vodi. Regata je bila održana u tri plova, a poredak za medalje bio je sljedeći: Nika Manestar i Tia Bilandžić (KIF) plovidbom su izdominirale u drugom i trećem plovu i time osigurale konačno prvo mjesto na natjecanju, zatim srebrni Karla Šavar i Srđan Milić (FER) te brončani Matija Pintarić i Luka Čulav (FER). Četvrto mjesto zauzeli su Ea Kecerin i Dora Vinković (KIF), a peto Luka Badurina i Valentin Bukvić (FPZ). Bravo i hvala svima na sudjelovanju!

📸 Pogledajte cijelu fotogaleriju s natjecanja u jedrenju.