Otvorene prijave za nogomet 3v3, košarku 3x3, tenis, atletiku, odbojku na pijesku, jedrenje, karate i streljaštvo

Otvorene su prijave za nogomet 3v3, košarku 3x3, tenis, atletiku, odbojku na pijesku, jedrenje, karate i streljaštvo.

Prijave na sva natjecanja vrše sportske udruge visokih učilišta. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane studentice i studente da se jave svojim predstavnicima i nastavnicima tjelesne i zdravstvene kulture kako bi ih prijavili na natjecanje.

Za sudjelovanje na natjecanju svaki sudionik mora imati napravljen UniSport profil u akreditacijskom sustavu.

Otvorene su prijave i za karate natjecanje, koje je ujedno i kvalifikacijsko natjecanje za EUSA Combat 2023.

Kategorije:
• kate
• kumite
🚹 -60kg, -67kg, -75kg, -84kg, +84kg
🚺 -50kg, -55kg, -61kg, -68kg, +68kg

Prijave traju do 10.5. u 12h.

Prijave na natjecanje vrše sportske udruge visokih učilišta. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane studentice i studente da se jave svojim predstavnicima i nastavnicima tjelesne i zdravstvene kulture kako bi ih prijavili na natjecanje.