novosti

Posljednje objave

petak, 26. travnja 2024. KIF prvak vaterpola 2023./2024.

U četvrtak, 25. travnja, na Bazenu Utrina slijedile su poslijednje utakmice vaterpola - veliko finale i utakmica za treće mjesto.

petak, 26. travnja 2024. Završeno polufinale nogometa

U utorak i četvrtak, 23. i 25. travnja, na Savici je odigrano četvrtfinale nogometa. Slijedi tjedan pauze, a natjecanje nastavljamo u utorak, 7. svibnja, kada se u polufinalima sastaju FPZ-KIF i FSB-GEOF.

srijeda, 24. travnja 2024. Na UniSportHR Finalse idu i nogometaši Sveučilišta u Zagrebu

U utorak, 23. travnja, odigrana je utakmica kojom su nogometaši Sveučilišta u Zagrebu osigurali svoje mjesto na UniSportHR Finalsima.

srijeda, 24. travnja 2024. Završeno polufinale vaterpola

U utorak, 23. travnja, na Bazenu Utrina odigrano je polufinale vaterpola, a prekosutra nas očekuje velika završnica.

ponedjeljak, 22. travnja 2024. Sveučilište u Zagrebu ukupni pobjednik i UniSportHR judo natjecanja

Kao i u prethodno održanim natjecanjima u borilačkim sportovima, Sveučilište u Zagrebu ponovno je odnijelo ukupnu titulu pobjednika osvojivši 69 bodova.

Vidi više...