novosti

Posljednje objave

četvrtak, 16. svibnja 2024. Završeno natjecanje u plivanju

U utorak, 15. svibnja, održano je prvenstvo u plivanju. Nastupilo je 11 visokih učilišta u konkurenciji studentica te 14 visokih učilišta u konkurenciji studenata. Uz dvije štafete, 4x50m mješovito i 4x50 m slobodno, održane su i pojedinačne discipline u 50 m slobodno, 50 m prsno, 50 m leđno i 50 m leptir.

utorak, 14. svibnja 2024. Za vikend održano natjecanje u jedrenju

Drugi vikend mjeseca svibnja, bio je osiguran za natjecanje u jedrenju. Natjecanje se održalo 10.-12. svibnja, na RSC Jarun te je na njemu sudjelovalo šest ekipa.

utorak, 14. svibnja 2024. Održan 3. Memorijalni turnir Ema Groznica

U subotu je na KIF-u na humanitarnom turniru u odbojci na pijesku sudjelovalo ukupno 48 ekipa i 120 natjecatelja, a tijekom dana se okupilo više od 600 posjetitelja. Osim odbojke na pijesku, studenti su se mogli okušati i u Cornhole natjecanju gdje je vladala odlična atmosfera!

ponedjeljak, 13. svibnja 2024. Održana 60. obljetnica nastave TZK na Sveučilištu u Zagrebu

Udruga nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture Sveučilišta u Zagrebu organizirala je obilježavanje 60 godina nastave TZK na Sveučilištu u Zagrebu. Obilježavanje se održalo u dva dana, 9. i 10. svibnja 2024. godine.

petak, 10. svibnja 2024. Bronca za zagrebačke studentice na Regati Sveti Duje 2024.

Ovog vikenda, Split je bio domaćin 22. Međunarodne veslačke regate Sveti Duje, koja se održala u spinutskom akvatoriju ispred Hrvatskog veslačkog kluba Gusar. Ovaj tradicionalni veslački događaj okupio je 22 studentska osmerca iz različitih dijelova Europe, a natjecanje je pružilo mnogo uzbuđenja i iznenađenja.

Vidi više...