Za vikend je održano natjecanje u jedrenju

Od petka do nedjelje (19. - 21. svibnja), održano je natjecanje u jedrenju na Jarunu.

Na Jarunu je regata okupila zaljubljenike u jedrenje. U tri predivna sunčana, ali i vjetrovita dana imali su studentice i studenti fantastične uvjete za jedrenje u jedrilicama klase laser.

U konkurenciji studenata, dominaciju su pokazali studenti Fakulteta elektrotehnike i računarstva, koji su osvojili prvo i drugo mjesto. Treće mjesto osvojio je Fakultet prometnih znanosti. Medicinski fakultet smjestio se na četvrtom mjestu, a peto i šesto mjesto zauzeo je Kineziološki fakultet, dok je sedmo mjesto zauzelo Sveučilište VERN’.

Regatu su upotpunile i ženske posade, kao i dodatne posade van konkurencije, pa se na jezeru moglo vidjeti čak dvanaest ekipa.

📸 Pogledaj cijelu fotogaleriju s natjecanja u jedrenju - 1 / 2.