UniSport Ambasador

UniSport Ambasador novi je projekt Zagrebačkog sveučilišnog športskog saveza, koji uključuje volontersko program u trajanju akademske godine. Priliku za postati UniSport Ambasadorom imaju svi studenti i mladi ljudi dobre volje.

UniSport Ambasadori podijeljeni su u četiri tima, kroz koje svatko može pronaći svoje mjesto u osobnom razvoju:

📱💻 Media & PR Team
📸🎥 Foto & Video Team
💡🗂️ Project Development Team
👔👗 Event Management Team

Zašto volontirati u UniSportu?

1. Razvoj UniSporta
    Prvi i najčešći razlog je upravo ljubav prema UniSportu i onome što UniSport predstavlja. Volontiranjem u UniSportu izravno pomažete i pridonosite razvoju. Svi oni koji volontiraju u UniSportu volontiraju jer vjeruju u UniSport i žele omogućiti napredak sustava.
  2. Znanje i iskustvo
    UniSport Team često surađuje s drugim udrugama i savezima na provedbi njihovih aktivnosti. Angažmanom na raznim projektima i aktivnostima kontinuirano stječete znanje i iskustvo.Upravo je to znanje ono koje vama ostaje kroz cijeli život, a često je to iskustvo ono iskustvo koje poslodavci traže prilikom zapošljavanja. Svi UniSport Ambasadori steći će nova znanja i potrebna iskustva te radne navike, uz pismo preporuke po završetku volontiranja.
  3. Stječete poznanstva i veze
    UniSport Team kroz svoje djelovanje prolazi suradnje s raznim subjektima poslovnog i gospodarskog sektora. Upravo angažmanom u UniSport aktivnostima imate priliku steći razna poznanstva i veze. Ne mislimo pritom na one “veze i štele” za posao, već volonterskim angažmanom i suradnjim s potencijalnim poslodavcima pokazujete karakter kojem nije u životu iskljčivo bitan novac, već zajedništvo i neki viši cilj za koji izdvajate svoje vrijeme i znanje, a pritom stječete radne navike i iskustvo.
  4. Doprinos lokalnoj zajednici
    Zagrebački sveučilišni športski savez zadužen je za organizaciju sportskih aktivnosti za studente i mlade u Gradu Zagrebu. S obzirom da ciljana skupina obuhvaća više od sto tisuća ljudi u Gradu Zagrebu, odgovornost za podizanje društvenih sadržaja time je još i veća. Uz sportske aktivnosti, često se organiziraju razni društveni i humanitarni sadržaji, a upravo ti možeš svojim idejama obogatiti program mladih u Zagrebu.
  5. Osjećaj sreće i zadovoljstva
    Svatko tko je barem jednom volontirao, osjetio je onaj osjećaj sreće i osobnog zadovoljstva nakon uspješno odrađenog projekta. Sigurni smo da je ta sreća i zadovoljstvo još veća kada dobijete priliku pratiti naše reprezentativce na državnim i međunarodnim uspjesima. Zajedničkim druženjem sa sportašima na raznim putovanjima pronalazite prijatelje do kraja života.

Prijave traju do 24. listopada do kraja dana, a svi prijavljeni će dobiti povratnu informaciju najkasnije do 25. listopada. Prijave možete poslati putem maila na sport@unisportzg.hr, a prijava treba sadržavati životopis i motivacijsko pismo.