Završeno posljednje kolo grupne faze košarkaške lige

Ove je nedjelje, u prostorima Ekonomskog fakulteta, odigrano sedmo ovosezonsko kolo UniSport Zagreb košarkaške lige za  studente.

Za prve bodove unutar skupine A pobrinula se ekipa Pravnog fakulteta koja je uvjerljivo porazila Grafički fakultet. Kineziološki fakultet pobijedio je Fakultet prometnih znanosti, dok je Ekonomski fakultet glatko osvojio dva boda u ogledu s Tehnološkim institutom Rochester.

Skupina B započela je nadasve dominantnom pobjedom Geodetskog fakulteta nad Fakultetom političkih znanosti, a završila trijumfom košarkaša Stomatološkog fakulteta nad kolegama s Veterinarskog fakulteta. Iz neodigranog susreta protiv Fakulteta hrvatskih studija, Medicinski je fakultet izašao dva boda „bogatiji“.

Po završetku kola, tablica izgleda ovako:

Od idućeg tjedna na rasporedu je prva faza doigravanja za studente.