Nastavljeno drugo kolo nogometa

U četvrtak, 4. travnja, na Savici je nastavljeno 2. kolo nogometne lige.

U skupini A snage su odmjerili Fakultet elektrotehnike i računarstva i Prirodoslovni-matematički fakultet. Status blagih favorita dečki s FER-a su potvrdili već u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali vodstvo od 2:0. Drugo poluvrijeme je bilo također sadržajno uz vrlo dobru igru gostujuće ekipe, 4 žuta kartona, obranjen kazneni udarac golmana FER-a te potvrda pobjede od 3:0 u korist domaćina.

Drugi susret dana bio je između Ekonomskog fakulteta i Fakulteta prometnih znanosti u skupini B. U ovoj utakmici smo svjedočili potvrđivanju nepisanog nogometnog pravila “Kada ne zabiješ gol – primiš gol”. Uz dominaciju FPZ-a izostala je realizacija što nije bio slučaj kod igrača EFZG-a koji su u vrlo napetom susretu osigurali pobjedu od 2:0 uz pogodak u posljednoj minuti susreta te osvojili 3 boda.

Nakon odigranih utakmica, stanje na tablici je sljedeće:

Natjecanje nastavljamo u utorak, 9. travnja, kada su na rasporedu susreti drugog kola skupine C (Kineziološki fakultet – Geodetski fakultet) te skupine D (Tehničko veleučilište u Zagrebu – Bernays).