Završeno polufinale vaterpola

U utorak, 23. travnja, na Bazenu Utrina odigrano je polufinale vaterpola.

Prva utakmica danas odigrana je između ekipa Kineziološkog fakulteta i Medicinskog fakulteta. Ekipa Kineziološkog fakulteta, koja je bila favorit cijelog natjecanja, nije dozvolila da se njen put do pobjede smatra lakim. Njihova borbenost pokazala se kroz uvjerljivu pobjedu protiv ekipe Medicinskog fakulteta, ostvarivši značajnu razliku u rezultatu (12:3) i time se plasirala u finale.

Drugu polufinalnu utakmicu igrale su ekipe Građevinskog fakulteta i Ekonomskog fakulteta. Iako je utakmica rezultatom bila bliska, ekipa Građevinskog fakulteta koja je krenula snažno od prve minute utakmice zasluženo je odnjela pobjedu (7:5) uzela plasman za veliko polufinale koje slijedi ovog četvrtka, 25. travnja.

Čestitamo svim ekipama i želimo im sreću u velikom finalu!