Održano natjecanje u nogometu 3v3

U subotu, 13. lipnja, Studentski dom Stjepan Radić ugostio je UniSport ZG natjecanje u nogometu 3v3.



Uz sjajnu atmosferu, dobre poteze i velik broj prijavljenih ekipa, među najboljima su se iskazali:

U konkurenciji studenata:

1. Tehničko veleučilište u Zagrebu


2. Agronomski fakultet


3. Zdravstveno veleučilište u Zagrebu


Titulu najboljeg igrača osvojio je Luka Škara s Tehničkog veleučilišta u Zagrebu.



U konkurenciji studentica najuspješnije su bile studentice sljedećih fakulteta:

1. Fakultet elektrotehnike i računarstva


2. Ekonomski fakultet


3. Prehrambeno-biotehnološki fakultet


Titulu najbolje igračice osvojila je Ema Juliana Uhernik s Fakulteta elektrotehnike i računarstva.



Čestitamo svima na sjajnoj igri i atmosferi!

FOTOGALERIJA