Održano natjecanje u nogometu 3v3
U subotu, 13. lipnja, Studentski dom Stjepan Radić ugostio je UniSport ZG natjecanje u nogometu 3v3.

Uz sjajnu atmosferu, dobre poteze i velik broj prijavljenih ekipa, među najboljima su se iskazali:
U konkurenciji studenata:
1. Tehničko veleučilište u Zagrebu
2. Agronomski fakultet
3. Zdravstveno veleučilište u Zagrebu
Titulu najboljeg igrača osvojio je Luka Škara s Tehničkog veleučilišta u Zagrebu.
U konkurenciji studentica najuspješnije su bile studentice sljedećih fakulteta:
1. Fakultet elektrotehnike i računarstva
2. Ekonomski fakultet
3. Prehrambeno-biotehnološki fakultet
Titulu najbolje igračice osvojila je Ema Juliana Uhernik s Fakulteta elektrotehnike i računarstva.
Čestitamo svima na sjajnoj igri i atmosferi!
